Veri ve İçerik Güvenliği

Comodo 256 Bit SSL güvenlik sertifikası ile sistem güvenliğini en yüksek seviyede sağlıyoruz.

Uzman Şirketim, barındırma ve güvenliği bulut sunucu altyapısı ile tüm verilerini en üstün güvenlik protokolleri ile sağlamaktadır.

Gelişen teknoloji göz önünde bulundurularak, zamanın ve teknolojinin şartlarına uygun sunucuları tercih eden şirketimiz tüm kullanıcılarının verilerini güven altına almak ve sunucularının güvenliğini sağlamak adına en üst düzey güvenlik protokollerini uygulamakta ve sistemini bu şartları göz önünde bulundurarak geliştirmeye devam etmektedir.


256 Bit Comodo SSL Güvenlik ile gelen yüksek güvenlikUzman Şirketimin sahip olduğu tüm bulut sunucular 256 Bit Comodo SSL Güvenlik Sertifikası ile korunmakta olup tüm veriler şifrelenerek güvenli bir şekilde transferinin sağlanması ve verilerin 3. Kişiler tarafından okunmasını engellemek üzere bir algoritma ile korunmaktadır.


Müşteri ve PersonelSize verilen panelinizde istediğiniz kadar sınırsız şekilde personel tanımlayabilir bu personellerinizin sisteme kendi kullanıcı giriş bilgileriyle sisteme girmelerini ve işlemlere dahil olmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sisteminize kayıt edeceğiniz müşterilerinizin temsilcilerine giriş izni vererek sisteminize erişmelerini ve kendi firmalarıyla ilgili işleri, faturaları, cari hareketleri ve benzeri işlemleri görüntüleyebilmelerini ve izlemelerini sağlarsınız.


Şifre ve Hesap GüvenliğiKullanıcılar oluşturdukları şifrelerden kendileri sorumlu olup oluşturdukları şifrelerin kolayca tahmin edilemeyecek şekilde olmasına dikkat etmelidirler. Kullanıcılar hesaplarının güvenliğini sağlamak adına çalışma alanı bilgisayarlarından, mobil cihazlarından veya kişisel cihazları dışından hiçbir yerde sisteme erişmemeleri daha sağlıklı olacaktır. Aksi durumda meydana gelebilecek sorunlardan tamamen kullanıcı sorumlu olup şirketimiz bir sorumluluk kabul etmemektedir. Yazılımımızda hesap güvenliğiniz için şifreleriniz özel bir şifreleme algoritması ile şifrelenerek kayıt edilip, sistemde oturumlar kullanılmadığı durumlarda belli bir süre sonra otomatik olarak sonlandırılmaktadır.


Veri, İçerik ve Database Kaynaklarının YedeklenmesiMuhtemel sorunlara karşı verileriniz günlük olarak ekibimiz tarafından yedeklenerek saklanmaktadır. Yedekler haftalık bazda tutularak 1 haftalık ömrünü tamamlayan veriler imha edilir.